Nemokami daikčiukai internete

„Gal yra googlėje nuotraukų?“, „Kam čia pirkti nuotraukas, jei pilnas googlas jų“ ir panašios frazės mane lydi nevienus metus ir ne tik kalbant apie nuotraukas, bet ir apie logotipus, PPT šablonus, kalendorių šablonus ir t.t. Ir spėkite, kaip aš reaguoju, kai tai išgirstu, o gi patyliu ir nuolankiai atsakau, kad taip neišeis, nes tai prilygsta vagystei, bet viduje užverdu, nes man keistas toks nesupratingumas ir tolerancija. Any way.. Šiandien rašau ne apie tai. Rašau apie nemokamus daikčiukus internete ir rašau būtent tiems, kurie kaulyja visko nemokamai, nes neva, tai pilnas google’as visko.

Taip google pilnas daug įvarių daikčiukų, tačiau šiandien aš noriu parašyti man žinomus nemokamus įvairių smulkmenėlių platintojus, kurie karts nuo karto leidžia atsisiųsti freebies už, tai kad prenumeruoji jų naujienas. Šituos puslapius reklamuoju ne dėl to, kad naudotumėtės nemokučiais ir nieko nebepirktumėte, o tam, kad suprastumėte ką reiškia „premium“ failas.

 1. Creativemarket.com kiekvieną savaitę (pirmadieniais) šitame puslapyje rasite nemokamų ikonų, šriftų, patternų, nuotraukų ir panašiai. Dažniausiai jos yra asociatyvios su niūdienos aktualijomis, šiuo metu kalėdinė pasiutpolkė, todėl dažnu atveju galima rasti, tai ko ieškai.
 2. Behance.net:
  Web Create.Me, šita mergina turi labai šaunių darbų ir siūlau ją sekti, tiesa nemokučių ji doda labai retai, bet norint sekti dizaino tendencijas labai pravers ją kartais „pastalkinti“.
  Julia Marquardt, ši jauna dizainerė turi savo katalogą, kuriame talpina nemokamus dalykėlius, tokius kaip CV, vizitinių kortelių, įmonių identiteto šablonus ir panašiai.
  Brice Séraphin, nenoriu kartotis, bet pas šį bičą užsuku karts nuo karto ir užsukęs nesigailiu.

  Nemokučiai iš behance.net
 3. Themeforest.net, tai puslapis, kurį žino nemažai žmonių. Jame rasite aibę dalykėlių ir ne tiek daug, bet kokybiškų nemokučių. Kiekvieną mėnesį po vieną nemokamą dalykėlį iš skirtingų kategorijų, tai reiškia, kad gausite video montavimo šablonų, HTML šablonų, audio, php ar kita kalba parašytų veikiančių ir ištestuotų dalykėlių.Gruodžio mėnesio nemokami atsisiuntimai iš www.themeforest.net

Gruodžio mėnesio nemokami atsisiuntimai iš www.themeforest.net.

Pradžiai tiek ir tikiuosi, kad bent viena nuoroda iš mano pateiktų jums atneš naudos. Tik prieš vartodami vieną iš nemokamų dalykų atminkite, kad kažkas, tai kūrė ir skyrė tam daug laiko, todėl branginkite ne tik savo laiką, bet ir kitų.

Verti paminėjimo ir dėmesio:

http://freebbble.com/

http://dbfreebies.co/

https://sellfy.com/design-freebies/

2 žmonėms patinka

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *