Kaip gauti naujų potencialių klientų?

Ar dažnai susimąstote, kaip gauti naujų klientų srauto į savo puslapį? Jei taip, tai skaitykite toliau. Trumpai apžvelgsiu pagrindinius srauto generatorius ir pakalbėsime apie kainą, kurią mokėsite už apsilankiusius vartotojus.

  1. Pirktas srautas į jūsų puslapį. Tokiu būdu galima pritraukti labai didelį kiekį vartotojų per labai trumpą laiką ir kaina dažnai būna gerokai mažesnė, nei reklamuojantis, tačiau reikia nepamiršti, kad tokie vartotojai nėra jūsų tikslinė auditorija. Jei jūs rašote blogą (patartina, kad tai būtų anglų kalba) ir jame skelbiate naujienas iš POP pasaulio su daug nuotraukų, tada siūlau pirkti srautą, tokių rinkos žaidėjų yra labai daug ir vieną iš jų galėčiau rekomenduoti, tai yra Growtraffic.com. Prieš perkant galite gauti nemokamą srautą (10 000 vartotojų) per keletą dienų. Kodėl nepabandžius? Atrodo geras variantas, tik nepamirškite, kad nemokamų dalykų internete galite surasti daug, bet kokia dalis iš jų tikrai bus nemokami? Todėl nepiknaudžiaukite ieškodami nemokamo srauto ir talpindami savo puslapio nuorodas visur kur papuola, taip galite pakenkti savo įmonės / blogo įvaizdžiui ir net gi paieškos sistemų reitingui.
  2. Facebook reklama. Turbūt su facebook reklama teko susidurti, jei ne kuriant ją, tai bent jau matėte tokius besireklamuojančius facebooke. Ir tai yra tikrai labai geras būdas pritraukti nesegmentuotą auditoriją į savo puslapį. Turbūt dabar galvojate „juk galima segmentuoti pagal miestą, šalį, pamėgtus puslapius“, taip galima, bet jei segmentacija bus labai kategoriška, tai tokiu atveju jūsų tikslinėje auditorijoje liks vos 3000 potencialių reklamos matytojų, o ir kaina tada ugtelės už vieną paspaudimą. (Facebook reklamos principas, kad kuo daugiau varototojų spaudžia ar kitaip sureaguoja į jūsų reklamą, tuo mažiau mokate už vieną paspaudimą). Todėl aš tai vadinu nesegmentuojama auditorija, nes Lietuvos rinkoje nėra tiek vartotojų, kad juos būtų galima skirstyti į atskiras auditorijas ir taip taikyti reklamą. Išvada – facebook’e reklamuokitės, nes teisingai paleista reklama gali kainuoti apie 0.03 – 0.07 € už paspaudimą. Pigu? Pigu!
  3. Google adwords? Senas ir laiko patikrintas reklamos būdas. Nekalbėsiu apie vaizdinę reklamą, o tik apie paieškos srautą (čia ta reklama, kur matote google paieškoje suvedę „pigi buitine technika“). Kainos labai įvairios ir jos priklauso nuo jūsų puslapio kokybės, nuo reklamos kokybės ir žinoma konkurencijos pagal jūsų raktažodį. Jei jūs kuriate internetinius puslapius ir norite pasireklamuoti per Google adwords, tada už vieną atvestą vartotoją į jūsų puslapį gali tekti sumokėti iki 10 €, tačiau jei jūs gaminate kelnių, striukių ar kitokius užtrauktukus ir jūsų pagrindinis raktažodis yra „Užtrauktukų gamyba“, tokiu atveju, jūs galite mokėti tik po 10 centų už vieną potencialų klientą?
  4. Na ir pabaigai naujienlaiškiai. Šiai temai planuoju parašyti atskirą straipsniuką apie tai, kaip reikėtų kurti ir siųsti naujienlaiškius ir kokia yra gaunama nauda, bet dabar trumpai apie kainas ir gaunamą srautą. Jei jūs turite el. parduotuvę ir turite bent kelis šimtus vartotojų, kurie jau pirko jūsų produkciją, tai jūs negalite delsti ir pradėkite su jais bendrauti pigiausiu įmanomu būdu – naujienlaiškiais! Skubiai! Juk jūsų klientas dabar laukia, kol jūs vėl apie save priminsite ir supraskite, kad tai jums nieko nekainuoja (apart sistemos įskiepio įdiegimą). Paleidote naują akciją? Pažymite varnelę prieš paleidžiant spaudžiant „SAUGOTI“ ir jūsų visi esami klientai jau informuoti. Turite naują prekių užvežimą? Pažymite varnelę ir jūsų visi esami klientai jau informuoti! Juk patogu ir laiko atžvilgiu jūs prarandate nedaug.

Pabaigai turiu pasakyti, kad paminėjau tik 4 būdus, kaip gauti srauto ir tuo pačiu potencialių klientų į savo puslapį. Būdų yra įvairių, ar tai būtų televizija, radijas, dienraščiai, google adwords vaizdinė reklama, o gal kiti reklamos plotų pardavėjai. Todėl pažadu, kad šitą temą praplėsiu kituose rašinėliuose ir juose pasistengsiu apie kiekvieną iš išvardintų punktų parašyti išsamiau su konkrečiais pavyzdžiais ir instrukcijomis.

0 žmogui patinka

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *